Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Inca, Illes balears, Islas baleares, España

Anuncio de Licitación

11/11/2022

Perfil del contratante

Anuncio de Pliegos

23/11/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

28/11/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

15/03/2023

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

21/04/2023

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Contracte pel subministrament i servei d'implantació per la posada en funcionament i manteniment d'un sistema integral de comptabilitat municipal

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Inca

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Inca

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

219.010,00 €

Importe sin impuestos

181.000,00 €

Valor estimado del contrato

209.000,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

11/11/2022

Ultima actualización

07/05/2026

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

3 Años

Códigos CPV

48000000 - Paquetes de software y sistemas de información

72262000 - Servicios de desarrollo de «software»

72416000 - Proveedores de servicio de aplicaciones

72267000 - Servicios de mantenimiento y reparación de software

72268000 - Servicios de suministro de «software»

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 28/11/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Calificaciones financieras

  • Cifra anual de negocio - Es requerirà a l'adjudicatari

Calificaciones específicas

  • No prohibición para contratar - No prohibición para contratar

Garantías financieras

  • Final - x5

Términos de adjudicación

  • Entorn homogeni i uniforme: 5%
  • Usabilitat i facilitat de navegació: 5%
  • Reconeixement com a PDP Red SARA: 5%
  • Esquema Nacional de Seguretat a nivell Alt: 10%
  • Plans de formació, implantació i migració de dades: 5%
  • Reducció del termini d'implantació de la 1a fase: 3%
  • Consulta de tercers agrupant tota la història econòmica: 5%
  • Possibilitat d'operar a totes les àrees comptables i a totes les fases: 3%
  • Qualitat de la memòria tècnica: 7%
  • Reducció del termini d'implantació de la 2a fase: 2%
  • Indicadors dinàmics personalitzables per usuari: 5%
  • Consulta d'operacions multiexercici: 7%
  • Oferta econòmica: 30%
  • Entorn tecnològic multiplataforma: 5%
  • Possibilitat d'afegir camps addicionals als formularis: 3%

Documentos

Resolución

Adjudicación

Motivo de adjudicación

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament en modalitat Cloud/SaaS així com els serveis d'implantació i posada en funcionament (formació, migració de dades i suport a la posada en marxa) juntament amb el suport i manteniment, d'un sistema integral per la gestió econòmica, pressupostària i comptable.

Importe adjudicado

64.372,00 € -71%

Participantes

2

Fecha adjudicación

15/03/2023