Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer major, 2, Parets del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

21/10/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

07/11/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación de Servicios de Comunicación

Licitaciones públicas: contratación de servicios de fotografía, vídeo y streaming. Ajuntament de Parets del Vallès.

Perfil del contratante

Ajuntament de Parets del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Parets del Vallès

Datos generales

Estado

Pendiente de Adjudicación

Presupuesto base de licitación

130.680,00 €

Importe sin impuestos

108.000,00 €

Valor estimado del contrato

237.600,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

21/10/2022

Ultima actualización

21/03/2023

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

2 Años

Códigos CPV

92100000 - Servicios de cine y vídeo

79960000 - Servicios de fotografía y servicios auxiliares

Título oficial

És objecte del present plec la contractació promoguda conjuntament pel departament de Comunicació i el Departament de Turisme consistent en la licitació del contracte de serveis de fotografia, vídeo i streaming. De conformitat amb l'article 99.3 LCSP, l'objecte de contracte es divideix en els següents lots de realització independent i que es formalitzaran en contractes específics: Lot 1: Servei de fotografia Lot 2: Servei de vídeo Lot 3: Servei d'emissió en directe (streaming) Les empreses poden licitar a un, varis o tots el lots. No es permet la presentació d'una oferta integradora. Descripció dels diferents lots: Lot 1: Servei de fotografia Prestació dels serveis de fotografia consistents en l'execució de reportatges fotogràfics per a premsa i publicacions, la realització de fotografia d'estudi, de fotografia publicitària i de fotografia d'esdeveniments i protocol per tal de documentar els actes institucionals, socials, esportius i culturals de Parets del Vallès, així com tots aquells que el servei de comunicació estimi oportuns. Lot 2: Servei de vídeo El servei de vídeo contempla la producció, realització, gravació i edició de vídeos informatius sobre l'actualitat social, política, esportiva, cultural, firal, etc. del municipi de Parets per a la seva divulgació pública través dels mitjans de què disposi el contractista, a més de la publicació a la pàgina web municipal www.parets.cat i a les xarxes socials de l'Ajuntament. Lot 3: Emissió en directe (streaming) Gravació i emissió en directe via streaming de diversos actes de la vila durant l'any, entre els que es troben els reis, el pregó de la Festa Major i la representació teatral de La Festa de la Pedra del Diable que se celebra cada any el divendres de la Festa Major d'estiu.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 07/11/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Aún no se ha presentado el anuncio de adjudicación.

Sigue esta licitación y te avisaremos cuando se presente la resolución.