Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

24/11/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

13/12/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

23/02/2023

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

14/01/2025

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Impressió Publicacions Municipals

Licitaciones públicas: impressió de publicacions periòdiques. Ajuntament de Mollet del Vallès.

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

24.952,32 €

Importe sin impuestos

20.621,75 €

Valor estimado del contrato

45.368,25 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

24/11/2022

Ultima actualización

14/01/2025

Periodo estimado Inicio

24/02/2023

Periodo estimado Final

23/02/2025

Duración

2 años

Códigos CPV

79811000 - Servicios de impresión digital

79822500 - Servicios de diseño gráfico

79810000 - Servicios de impresión

Título oficial

La compaginació i la impressió de les publicacions periòdiques municipals que edita l'Ajuntament de Mollet del Vallès, a través del Centre d'Estudis Molletans (CEM): la revista Notes i la Col·lecció Vicenç Plantada. A efectes d'aquest contracte, la impressió compren també l'enquadernació i el procés d'embalatge, transport i lliurament dels exemplars a Mollet del Vallès. A més a més de la versions impreses, també existeixen les versions electròniques d'ambdues publicacions, de manera que el contracte també inclou el lliurament dels fitxers informàtics. La revista Notes té una periodicitat anual i es presenta, de manera puntual, cada 22 de gener (Festa Major d'Hivern de Mollet del Vallès). La Col·lecció Vicenç Plantada té una periodicitat aproximadament anual sense una data fixa de presentació. Aquest fet podria arribar a suposar que, de manera excepcional, al llarg d'algun any natural no es publiques cap volum i, en el següent, es publiquessin dos. Per bé que es tracta de dues línies editorials, les característiques de la compaginació i impressió són idèntiques i, per tant, els costos ¿a igual nombre de pàgines i tiratge¿ també. El tiratge de cada volum, tant de la revista Notes com de la Col·lecció Vicenç Plantada, serà de 450 exemplars, per bé que excepcionalment aquesta quantitat podria variar. El nombre de pàgines serà variable dins dels rangs següents: Revista Notes: 200 pàgines, amb una possible lleugera variabilitat. Col·lecció Vicenç Plantada: entre 150 i 350 pàgines.

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 13/12/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Adjudicado a

PRODUCCIONES MIC

Importe adjudicado

11.482,90 € -54%

Participantes

2

Fecha adjudicación

14/01/2025