Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça de la vila, 1, Sant vicenç dels horts, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

15/05/2018

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

23/05/2018

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

07/06/2018

BOP

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

L'objecte del contracte és el servei de comunicació offline, online i community manager consistent en gestionar les xarxes socials i part del web de l'Ajuntament i donar suport al departament d'Imatge i Comunicació, especialment en la redacció de notícies i la preparació i presentació d'esdeveniments per cobrir les necessitats següents: Comunicació online: ¿ Gestió de les xarxes socials actuals de l'Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts i del departament d'Imatge i Comunicació. ¿ Manteniment de la web www.svh.cat pel que fa a la generació de notícies i actualització d'agenda. ¿ Suport a la creació del nou web municipal ¿ Suport al manteniment del portal de transparència de l'Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts amb la informació que li faciliti el departament escollit pel consistori a tal efecte. ¿ Realització d'infografies, newsletters i altres recursos electrònics ¿ Manteniment dels blogs o espais annexos que estiguin integrats al web municipal www.svh.cat. Comunicació offline: ¿ Generació, redacció i enviament de notícies als diferents mitjans de comunicació tradicional (premsa, ràdio i TV) i que podran servir com a base per a la generació dels diferents continguts online. ¿ Suport en la redacció de notícies per a la revista municipal. ¿ Suport en la redacció d'activitats per a l'agenda mensual municipal. ¿ Suport en la preparació i presentació d'esdeveniments. Aquest servei inclou característiques directament vinculades a la millora de les condicions laborals dels treballadors que executaran l'objecte del contracte

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

31.508,40 €

Importe sin impuestos

26.040,00 €

Valor estimado del contrato

52.080,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

15/05/2018

Ultima actualización

07/06/2018

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

92312211 - Servicios de agencia de redacción

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 23/05/2018

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Desierto

La licitación ha quedado desierta: no se presentó ninguna oferta o ninguna de las presentadas cumplió los requisitos establecidos en los pliegos.