- Licitaciones
- Servicios de estudios
- Vilafranca del Penedès
- L'objecte del contra...
Lugar de ejecución
Carrer de l'escorxador, 19, Vilafranca del penedès, Barcelona, Cataluña, España
Anuncio de Licitación
03/03/2020
Perfil del contratante
Fin Plazo Presentación
04/05/2020
Finalizado
Anuncio de Formalización
03/09/2020
Perfil del contratante
Anuncio de Adjudicación
03/09/2020
Perfil del contratante
¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?
Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.
L'objecte del contracte és la prestació del servei de consultoria i assistència tècnica per a l'elaboració i execució del projecte PENEDÈS EN ACCIÓ PEL DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC I L'OCUPACIÓ. El projecte inclou les següents accions diferenciades: ¿ Estratègia territorial de l'Alt Penedès, 1a Fase i 2a Fase ¿ Detecció de necessitats formatives en relació a l'enoturisme Catalunya El contracte s'emmarca dintre del Programa anomenat "PENEDÈS EN ACCIÓ PEL DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC I L'OCUPACIÓ" presentat al Servei Públic d'Ocupació de Catalunya en el marc de la convocatòria del Programa de suport i acompanyament a la Planificació estratègica 2019 (Resolució TSF/2229/2019, de 1 d'agost, per la qual s'obre la convocatòria per a l'any 2019 per a la concessió de subvencions destinades als Programes de suport al desenvolupament local, i s'haurà d'ajustar a les bases reguladores de la subvenció (Ordre TSF/123/2018, de 24 de juliol)
Perfil del contratante
Perfil del contratante