- Licitaciones
- Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
- Vilafranca del Penedès
- L'objecte del contra...
Lugar de ejecución
Carrer hermenegild clascar, 1, Vilafranca del penedès, Barcelona, Cataluña, España
Anuncio de Licitación
28/05/2020
DOUE
Fin Plazo Presentación
25/06/2020
Finalizado
Anuncio de Adjudicación
19/10/2020
DOUE
Anuncio de Formalización
19/10/2020
DOUE
¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?
Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.
L'objecte del contracte és l'adjudicació dels serveis i subministraments per a la museïtzació, així com la Direcció i coordinació de la museïtzació de "Sa Roca - conjunt monumental" del municipi de Sant Martí Sarroca, d'acord amb el Projecte executiu aprovat "Sa Roca. Conjunt monumental", redactat per Connecta Global Design. Aquestes actuacions, promogudes pel Consell Comarcal de l'Alt Penedès, s'emmarquen dins l'operació "Penedès 360º", cofinançada pel PO FEDER de Catalunya 2014-2020, Eix prioritari 6, d'acord amb l'Ordre GAH/45/2016, de 7 de març, per la qual s'aprovaven les seves bases reguladores (DOGC nº7078, de 14/03/2016), i que ha estat seleccionada d'acord amb el contingut de la Resolució GAH/2372/2017, de 10 d'octubre, de segona modificació de la Resolució GAH/1214/2017, de 26 de maig, per la qual se seleccionen les operacions de les entitats locals susceptibles de cofinançament pel PO FEDER de Catalunya 2014-2020, eixos prioritaris 4 i 6. El projecte "Penedès 360º, promogut pel Consell Comarcal de l'Alt Penedès, també es troba emmarcat dins de la subvenció de la convocatòria del 2018 als ens locals de Catalunya per al desenvolupament de plans de foment territorial del turisme, que subvenciona el 50% de la despesa total mitjançant els fons de l'impost sobre les estades en establiments turístics (DOGC núm. 6094, de 23.3.2012), concedit i gestionat pel Departament d'Empresa i Coneixement de la Generalitat de Catalunya.
Perfil del contratante
Perfil del contratante