Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer de miquel ricomà, 46, Granollers, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

03/09/2018

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

19/09/2018

Finalizado

Anuncio de Formalización

04/06/2019

Perfil del contratante

Anuncio de Adjudicación

04/06/2019

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

1. L'objecte d'aquest contracte és la prestació del servei d'interpretació lingüística del Consell Comarcal del Vallès Oriental, en endavant el Consell Comarcal. 2. El contracte comprèn les prestacions següents: 1. Fer d'intèrpret en la comunicació entre el col¿lectiu d'immigrants nouvinguts i els/les professionals dels serveis socials municipals, els serveis d'acollida a persones estrangeres nouvingudes i els serveis d'atenció a la dona, de la comarca del Vallès Oriental. En casos puntuals també es podrà oferir el Servei d'Interpretació Lingüística a altres serveis com, per exemple, escoles, hospitals i/o centres d'atenció primària, entre d'altres, sempre i quan així ho autoritzi el Consell Comarcal. Per l'acte d'interpretació s'entén la reproducció fidel, íntegre i imparcial del contingut de les declaracions orals i d'escoltes telefòniques d'un idioma a un altre. L'idioma habitual és l'àrab però alhora cal preveure demandes puntuals de diferents idiomes com: anglès, francès, alemany, búlgar, romanès, albanès, xinès, xinès mandarí, bengalí, hindú, urdú, panjabi, txi, àrab, bereber, darija, wòlof, algerià, tunecí, egipci, mandinga, fula, sarahule, bambara, kinyarwanda, diahanke, ga, suahil i serer, entre altres. 2. Elaborar i presentar al Consell Comarcal tres memòries tècniques. La descripció d'aquesta prestació es troba a la clàusula 13 del Plec de clàusules tècniques. 3. Resoldre les incidències que puguin derivar-se de les actuacions dels professionals.

Perfil del contratante

Comarca del Vallès Oriental

Perfil del contratante

Comarca del Vallès Oriental

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

41,65 €

Importe sin impuestos

34,42 €

Valor estimado del contrato

17.868,69 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

03/09/2018

Ultima actualización

04/06/2019

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

15 Meses

Códigos CPV

79540000 - Servicios de interpretación

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 19/09/2018

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

11.141,91 €

Participantes

1

Fecha adjudicación

04/06/2019