Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer major, 2, Parets del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

05/11/2021

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

22/11/2021

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

31/03/2022

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

13/05/2022

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Joventut consistent en la licitació contracte de la gestió i dinamització del projecte gènere als instituts. L'objecte del contracte és la prestació del Servei de gestió i dinamització del projecte Gènere als Instituts de Parets del Vallès amb el Plec de clàusules tècniques. a) Personal: El personal consta d'un/a coordinadora del projecte. Els espais formatius amb l'alumnat els desenvoluparan com a mínim 2 professionals especialistes en temes de gènere, l'educació i el jovent. b) Horari prestació del servei: Durant el curs escolar, l'horari que s'acordi entre l'adjudicatari i els centres d'ensenyament on es desenvolupa el projecte. c) Tasques: Les tasques a realitzar seran les següents: Servei de gestió i dinamització - Amb caràcter general, l'adjudicatari haurà de gestionar, dinamitzar i planificar el procés educatiu amb cada centre d'ensenyament. - Desenvolupar el procés educatiu amb l'alumnat. - Fer arribar les valoracions dels tallers, tant als centres d'ensenyament, com a la Responsable del Servei de Joventut i Feminisme, LGTBI i Transversalitats de l'Ajuntament. - Realitzar com a mínim 2 reunions de valoració anuals amb la Responsable del Servei de Joventut i Feminisme, LGTBI i Transversalitats de l'Ajuntament.

Perfil del contratante

Ajuntament de Parets del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Parets del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

38.623,20 €

Importe sin impuestos

31.920,00 €

Valor estimado del contrato

70.224,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

05/11/2021

Ultima actualización

13/05/2022

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

2 Años

Códigos CPV

80310000 - Servicios de enseñanza para la juventud

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 22/11/2021

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

35.147,11 € -9%

Participantes

6

Fecha adjudicación

13/05/2022