Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer nou, 12, Sitges, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

14/10/2024

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

30/10/2024

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

07/02/2025

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

10/02/2025

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación La Comisión de Seguridad Social (en inglés) es una organización de la Comisión de Seguridad Social y de la Comunidad Valenciana.

Licitaciones públicas: objeto del contrato. Ajuntament de Sitges.

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

44.954,20 €

Importe sin impuestos

37.152,23 €

Valor estimado del contrato

37.152,23 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

14/10/2024

Ultima actualización

10/02/2025

Periodo estimado Inicio

11/02/2025

Periodo estimado Final

10/02/2026

Duración

12 meses

Códigos CPV

90713000 - Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales

Título oficial

Serveis relatius a l’actuació del programa de descarbonització d’empreses del sector turístic de Sitges dels Plans de Sostenibilitat Turística en destinacions (PSTD) en el Marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – Finançat per la UE – NEXT GENERATION EU . Aquest contracte està inclòs dins del projecte Sitges, destinació turística sostenible, competitiva, inclusiva i intel·ligent de l’Ajuntament de Sitges, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), subvencions destinades per les Comunitats Autònomes a finançar les actuacions previstes en els Plans Territorials de Sostenibilitat Turística provats en l’Acord de la Conferència Sectorial de Turisme, convocatòria extraordinària 2023, promoguda pel Ministeri d'Indústria, Comerç i Turisme. Concretament es correspon a l’actuació 2.4 “Programa de descarbonització d’empreses del sector turístic de Sitges”, dins de l’eix 2 “Millora de l’eficiència energètica” del PSTD. Aquests ajuts estan finançats amb recursos provinents del PRTR, Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, en el desenvolupament d'actuacions necessàries per a la consecució dels objectius definits al Component 14, Inversió 1, de l'esmentat PRTR. El present contracte es troba subjecte als controls de la Comissió Europea, l'Oficina de Lluita Antifrau, el Tribunal de Comptes Europeu i la Fiscalia Europea, i al dret d'aquests òrgans a l'accés a la informació sobre el contracte i a les normes sobre conservació de la documentació, d'acord amb el que es disposa en l'article 132 del reglament financer.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 30/10/2024

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

32.682,10 € -27%

Participantes

2

Fecha adjudicación

10/02/2025