Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Autovia de l'ametlla, 17, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio Previo

17/11/2023

Perfil de contratante

Anuncio de Licitación

06/02/2024

Perfil de contratante

Fin Plazo Presentación

19/02/2024

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

09/04/2024

Perfil de contratante

Anuncio de Formalización

09/05/2024

Perfil de contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Servicio de limpieza, mantenimiento preventivo y correctivo

Licitaciones públicas: Servicio de limpieza, mantenimiento preventivo y correctivo. Institut de Seguretat Pública de Catalunya, Barcelona.

Perfil del contratante

Institut de Seguretat Pública de Catalunya

Perfil del contratante

Institut de Seguretat Pública de Catalunya

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

108.411,08 €

Importe sin impuestos

89.595,93 €

Valor estimado del contrato

342.136,36 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

17/11/2023

Ultima actualización

09/05/2024

Periodo estimado Inicio

01/04/2024

Periodo estimado Final

31/12/2024

Duración

9 meses

Códigos CPV

50610000 - Servicios de reparación y mantenimiento de equipos seguridad

Título oficial

Servei de neteja, manteniment preventiu i correctiu dels equips de respiració autònoma, del centre ERA i dels equips aïllants semiautònoms de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya, servei de formació per al personal que operi amb els equips de revisions de màscares i subministrament de material de neteja i recanvis per màscares d’aire durant l’any 2024, dividit en 2 lots. Es tracta d'un contracte mix de serveis i subministrament segons l’article 18 de la LCSP regulat en la disposició addicional trenta-tresena pel fet que el número de serveis i subministraments inclosos en l’objecte del contracte està subordinat a els necessitats de neteja, manteniment, formació i recanvis i per tant, el pressupost de licitació és limitador i té caràcter de màxim. Els lots són els següents: i. Lot 1: Inclourà els següents conceptes: 1. Servei de neteja, manteniment preventiu i correctiu de: a. Equips de respiració autònoma (ERA) de la marca Dräger, composats per: - espatllera - vàlvula pulmoautomàtica, - bodyguard, i - elements complementaris de connexió inclosos als tres primers punts citats b. Centre ERA c. Equips aïllants semiautònoms de subministrament d’aire respirable (d’ara en endavant Air-pack) 2. Servei de formació per al personal de l’ISPC que operi amb els equips de revisions de màscares. 3. Subministrament de material de neteja i recanvis per màscares d’aire ii. Lot 2: Servei de neteja, manteniment preventiu i correctiu dels equips de respiració autònoma de la marca MSA, composats per: - espatllera - electronic control unit (d’ara en endavant ICU)

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Urgente

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 19/02/2024

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Lotes y adjudicación

Lote 1

Adjudicado

Servei de neteja, manteniment preventiu i correctiu.

Importe

80.509,81 €

Importe sin impuestos

66.537,03 €

Adjudicación

Importe adjudicado

80.509,81 €

Participantes

1

Fecha adjudicación

09/05/2024

Lote 2

Adjudicado

Servei de neteja, manteniment preventiu i correctiu dels equips de respiració autònoma de la marca MSA.

Importe

27.901,27 €

Importe sin impuestos

23.058,90 €

Adjudicación

Adjudicado a

ITURRI S.A

Importe adjudicado

27.901,27 €

Participantes

1

Fecha adjudicación

09/05/2024