Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer de la riera, 7, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

03/06/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

17/06/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

26/06/2025

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

30/06/2025

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El proyecto de mantenimiento es el siguiente: Reparación de los siguientes productos:

Licitaciones públicas: mantenimiento y reparación de productos. Empresa Municipal per a la Formació Ocupacional i l'Ocupació, S.L.. Mollet del Vallès.

Perfil del contratante

Empresa Municipal per a la Formació Ocupacional i l'Ocupació, S.L.

Perfil del contratante

Empresa Municipal per a la Formació Ocupacional i l'Ocupació, S.L.

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

5434,11 €

Importe sin impuestos

4491,00 €

Valor estimado del contrato

24.815,61 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

03/06/2025

Ultima actualización

05/08/2025

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

50730000 - Servicios de reparación y mantenimiento de grupos refrigeradores

50720000 - Servicios de reparación y mantenimiento de calefacción central

Título oficial

L’objecte d’aquest procediment és la contractació d’un servei de manteniment i conservació dels sistemes de climatització –aires condicionats i calefacció- dels diferents equipaments de l’Empresa Municipal per a la Formació Ocupacional i l’Ocupació, S.L. (EMFO). El contracte inclou el cost de la mà d’obra necessària per a dur a terme els treballs indicats en el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT) –tant els treballs ordinaris programats com els extraordinaris-, així com el possible cost de desplaçament fins al equipament on s’hagi de realitzat els treballs, el cost del desgast de les eines i materials necessaris per a prestar el servei, i el subministrament dels productes necessaris a substituir en el supòsit de no poder-se reparar –o ser aquesta reparació inviable mediambientalment o econòmicament-. Tanmateix, EMFO es reserva el dret a adquirir de forma autònoma els materials necessaris a substituir quan consideri que els preus pressupostats per aquests per part de l’empresa adjudicatària són superiors als preus de mercat. Respecte als treballs ordinaris programats –corresponents al manteniment preventiu de les instal·lacions-, el contracte inclou la revisió dels següents equips, i amb la següent freqüència: o Sistemes de climatització: 2 visites a l’any (inici de temporada, primavera i tardor). o Caldera de gas: 1 visita a l’any (inici de temporada, tardor)

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Manual y/o Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 17/06/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

3429,14 € -37%

Participantes

5

Fecha adjudicación

05/08/2025