Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

15/02/2023

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

07/03/2023

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

16/05/2023

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

24/05/2023

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Planeador de la Diputación de Barcelona (en catalán)

Licitaciones públicas: objeto del contrato. Ajuntament de Mollet del Vallès.

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

55.985,44 €

Importe sin impuestos

46.268,96 €

Valor estimado del contrato

46.268,96 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

15/02/2023

Ultima actualización

24/05/2023

Periodo estimado Inicio

18/05/2023

Periodo estimado Final

16/06/2026

Duración

3 años

Códigos CPV

30231300 - Pantallas de visualización

Título oficial

Subministrament i instal·lació, d'un sistema amb pantalles informatives als punt estratègics citats a continuació per promocionar les activitats comercials, fires, campanyes i actuacions de desenvolupament econòmic que es realitzin al municipi, així com també, el programari que permeti gestionar-les i el seu manteniment. El contracte inclou el subministrament de les pantalles informatives de gestió remota juntament amb el programari de gestió de les mateixes amb servei al núvol. Addicionalment, fora del conveni anterior, s'inclou al objecte del contracte el manteniment preventiu de les pantalles per un període de tres anys, a partir de la data d'acceptació de la instal·lació. Els espais on s'instal·laran les pantalles són: - Parc de les Pruneres - Av. Llibertat - Mercat Municipal - Jaume I - Centre Cívic Can Borrell - Av. Gaudí - Can Flequer L'objecte d'aquest contracte d'adquisició està inclòs en el Subprojecte:"Innovació en les àrees comercials urbanes. APEU. Projecte per a implantar les innovadores Àrees de Promoció Econòmica Urbana (APEU) en 10 àrees comercials urbanes de la província de Barcelona", aprovat per la Gerència de Serveis de Comerç de la Diputació de Barcelona el setembre de 2021 dins de la sol·licitud de participació de la convocatòria de Ministeri d'Industria, Comerç i turisme a través de l'Ordre ICT/949/2021, de 10 de setembre, dins del Projecte "Programa Mercats Sostenibles" finançat per la Unió Europea, mitjançant els fons NextGenerationEU, en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, sent concedida l'ajuda a la Diputació de Barcelona d'acord amb la resolució definitiva de 7 de febrer 2022. L'esmentat Subprojecte ve regulat pel Conveni de Col·laboració signat entre l'Ajuntament de Mollet del Vallès i la Diputació de Barcelona aprovat per resolució d'Alcaldia de data 31 de desembre de 2022 (X2022025263/RA012022004978).

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 07/03/2023

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Adjudicado a

TECNOPERPAL

Importe adjudicado

45.216,49 € -19%

Participantes

3

Fecha adjudicación

24/05/2023