Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça del president lluís companys, 1, Salt, Gerona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

05/09/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

02/10/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

26/06/2026

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El objeto de este acuerdo marco es contratar diferentes servicios necesarios para las actividades del centro, estructurados en 8 LOTS. Cada LOT cubre un aspecto específico de apoyo a las actividades del centro y se ha diseñado para satisfacer necesidades concretas.

Licitaciones públicas: contratación de servicios para actividades del centro, estructurados en 8 LOTS. Ajuntament de Salt, Gerona.

Perfil del contratante

Ajuntament de Salt

Perfil del contratante

Ajuntament de Salt

Datos generales

Estado

Adjudicada

Presupuesto base de licitación

491.744,00 €

Importe sin impuestos

406.400,00 €

Valor estimado del contrato

1.056.640,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

05/09/2025

Ultima actualización

26/06/2026

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

2 Años

Códigos CPV

79952100 - Servicios de organización de eventos culturales

79822500 - Servicios de diseño gráfico

79342200 - Servicios de promoción

92312110 - Servicios artísticos de productores de teatro

79992000 - Servicios de recepción

Título oficial

L'objecte d'aquest acord marc és contractar diferents serveis necessaris per a les activitats del centre, estructurats en 8 LOTS. Cada LOT cobreix un aspecte específic de suport a les activitats del centre i s'ha dissenyat per satisfer necessitats concretes.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

Establecimiento del Acuerdo Marco

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 02/10/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Lotes y adjudicación

Lote 1

Adjudicado

L’objecte és la prestació d'un servei de suport a la distribució orientat a donar visibilitat als treballs, projectes i espectacles de les companyies que participen en els diversos programes de suport del centre.

Importe

32.186,00 €

Importe sin impuestos

26.600,00 €

Adjudicación

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 2

Adjudicado

Té per objecte la creació, gestió i actualització de continguts digitals específics relacionats amb les arts escèniques i la creació, assegurant la presència digital del centre i la comunicació regular amb el públic general i professional.

Importe

48.400,00 €

Importe sin impuestos

40.000,00 €

Adjudicación

Adjudicado a

Tekla Solutions SL

Importe adjudicado

-

Participantes

9

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 3

Adjudicado

És la prestació de serveis de disseny gràfic per a la comunicació visual de totes les campanyes del centre, incloent campanyes de promoció d’activitats, esdeveniments específics, i campanyes corporatives que ajudin a acostar l’equipament a la ciutadania.

Importe

48.400,00 €

Importe sin impuestos

40.000,00 €

Adjudicación

Importe adjudicado

-

Participantes

9

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 4

Adjudicado

És la prestació d'un servei de mediació cultural per establir i consolidar vincles entre el centre d'arts escèniques i la comunitat educativa, comunitats associatives i col·lectius de persones i professionals fora de l'àmbit de les arts escèniques.

Importe

56.386,00 €

Importe sin impuestos

46.600,00 €

Adjudicación

Importe adjudicado

-

Participantes

8

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 5

Adjudicado

Servei de producció artística per a la coordinació i acompanyament de les companyies d'arts escèniques que realitzin residències artístiques dins el centre, assegurant una gestió eficient dels espais, recursos tècnics i logístics disponibles.

Importe

56.386,00 €

Importe sin impuestos

46.600,00 €

Adjudicación

Importe adjudicado

-

Participantes

12

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 6

Adjudicado

Prestació de serveis de producció tècnica en el camp de les arts escèniques, incloent professionals especialitzats en so, il·luminació, vídeo, maquinària i muntatge d’escenografies.

Importe

169.400,00 €

Importe sin impuestos

140.000,00 €

Adjudicación

Adjudicado a

marco mattarucchi

Importe adjudicado

-

Participantes

13

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 7

Adjudicado

Definició i execució d’una estratègia programàtica que inclogui activitats orientades a acostar les arts escèniques a la ciutadania.

Importe

56.386,00 €

Importe sin impuestos

46.600,00 €

Adjudicación

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Adjudicado a

KABUTS CULTURA

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Importe adjudicado

-

Participantes

6

Fecha adjudicación

26/06/2026

Lote 8

Adjudicado

És la prestació de serveis de personal de sala i hostesses per al Centre de Creació d’Arts Escèniques, El Canal.

Importe

24.200,00 €

Importe sin impuestos

20.000,00 €

Adjudicación

Adjudicado a

Àlex van Wijhe

Importe adjudicado

-

Participantes

3

Fecha adjudicación

26/06/2026