Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Santiago de compostela, La coruña, Galicia, España

Anuncio de Licitación

12/05/2022

Perfil del Contratante

Anuncio de Pliegos

12/05/2022

Perfil del Contratante

Anuncio de Licitación

17/05/2022

DOUE

Fin Plazo Presentación

15/06/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

30/05/2023

Perfil del Contratante

Anuncio de Formalización

26/06/2023

Perfil del Contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Servizo de mantemento e conservación dos campos de fútbol municipais e zonas verdes anexas ás instalacións deportivas adscritas á xestión do Departamento de Deportes do Concello de Santiago

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Santiago de Compostela

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Santiago de Compostela

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

1.284.787,97 €

Importe sin impuestos

1.061.808,24 €

Valor estimado del contrato

1.592.712,36 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

12/05/2022

Ultima actualización

26/06/2023

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

4 Años

Códigos CPV

77310000 - Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes

77320000 - Servicios de mantenimiento de campos deportivos

50870000 - Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos juegos

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 15/06/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

Hasta 15/06/2022

Términos y Calificaciones

Calificaciones técnicas

  • Certificados de control de calidad expedidos por los institutos o servicios oficiales - Ver condicións sinaladas na cláusula 4.2.2. i (Servizos de igual ou similar natureza que os que constitúen o obxecto do contrato e cuxo importe acumulado no ano de maior execución dos últimos tres ....)

Calificaciones financieras

  • Cifra anual de negocio - Ver condicións sinaladas na cláusula 4.2.1.

Calificaciones específicas

  • Capacidad de obrar - Capacidad de obrar

Garantías financieras

  • Final - x5

Términos de adjudicación

  • B). Oferta económica de subministracións de caucho termoplástico e tepe. B).2. Caucho TE termoplástico para recheo dos campos de herba sintética: 3%
  • Mellora 2: 4%
  • Mellora 1: 5%
  • Memoria técnica: 30%
  • A) Oferta económica.: 56%
  • B) Oferta económica de subministracións de caucho termoplástico e tepe . B).1. Tepe para campos de herba natural: 2%

Documentos

Resolución

Adjudicación

Motivo de adjudicación

Adxudicar o contrato que ten por obxecto, o “Servizo de mantemento e conservación dos campos de fútbol municipais e zonas verdes anexas ás instalacións deportivas adscritas á xestión do Departamento de Deportes do Concello de Santiago de Compostela” á empresa PREZERO ESPAÑA SAU, con NIF: A82741067, por un importe total de 943.676,77 € (base impoñible: 779.898,16 €, IVE do 21%: 163.778,61€).

Importe adjudicado

943.676,77 € -27%

Participantes

2

Fecha adjudicación

26/05/2023