Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Rúa rogelio groba groba, 5, Ponteareas, Pontevedra, Galicia, España

Anuncio de Licitación

13/12/2019

Perfil del Contratante

Anuncio de Pliegos

26/12/2019

Perfil del Contratante

Fin Plazo Presentación

02/01/2020

Finalizado

Anuncio de Formalización

07/08/2020

Perfil del Contratante

Anuncio de Adjudicación

07/08/2020

Perfil del Contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Servizos complementarios e de colaboración na xestión, recadación e tramitación de todo tipo de expediente administrativos sancionadores, agás de natureza urbanística, nos períodos voluntario e executivo

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Ponteareas

Perfil del contratante

Ayuntamiento de Ponteareas

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

45.000,00 €

Importe sin impuestos

37.190,08 €

Valor estimado del contrato

94.380,16 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

13/12/2019

Ultima actualización

07/08/2020

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

66000000 - Servicios financieros y de seguros

66600000 - Servicios de tesorería

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 02/01/2020

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

Hasta 13/12/2019

Términos y Calificaciones

Calificaciones técnicas

  • Otros - Según lo establecido en los pliegos

Calificaciones financieras

  • Cifra anual de negocio - Segundo lo establecido en los pliegos

Calificaciones específicas

  • Capacidad de obrar

Términos de adjudicación

  • Menor prezo: 85%
  • Elaboración dun Plan de Conciliación Familiar: 15%

Documentos

Resolución

Adjudicación

Motivo de adjudicación

PRIMEIRO: Declarar admitidos os seguintes licitadores: - RECYGES SL Excluír a entidade ASESORES LOCALES CONSULTORÍA SA Motivo: Por non xustificar suficientemente a baixa da súa oferta xaque se refire exclusivamente aos expedientes sancionadores tráfico. SEGUNDO- Clasificar, de acordo cos criterios de adxudicaciónsinalados no prego, as proposicións admitidas neste procedemento,en orde decrecente. TERCEIRO Adxudicar o contrato de subministro ”SERVIZOSCOMPLEMENTARIOS E DE COLABORACIÓN NA RECADACIÓN NOS PERIODOSVOLUNTARIO E EXECUTIVO ”nas condicións que figuran na súa oferta eas que se detallan nos pregos de cláusulas administrativasparticulares e de prescricións técnicas a RECYGES S.L. por un importecorrespondente ó 23.900,00 IVE 5.019,00 o que fai un total de 28.919,00 euros. CUARTO. Dispoñer o gasto correspondente de conformidade coestablecido no Informe de Intervención de data 11 de decembro de2019. QUINTO. Publicar anuncio de adxudicación no perfil do contratanteno prazo de 15 días. SEXTO. Designar como responsable do contrato a Mª del CarmenLorenzo Prado . SÉTIMO. Notificar a adxudicación aos licitadores que non resultaronadxudicatarios. OITAVO. Notificar a RECYGES, S.L. adxudicatario do contrato, apresente resolución. NOVENO.Publicar anuncio de formalización do contrato no Perfil docontratante no prazo non superior a quince días trala perfección docontrato e co contido contemplado no anexo III da Lei 9/2017 de 8 denovembro, de Contratos do Sector Público. DÉCIMO. Comunicar ó Rexistro de Contratos do Sector Público osdatos básicos do contrato incluíndo a identidade do adxudicatario, oimporte de adxudicación, xunto coa desagregación correspondente doImposto sobre o Valor Engadido.

Adjudicado a

RECYGES S.L

Importe adjudicado

28.919,00 € -36%

Participantes

2

Fecha adjudicación

23/07/2020