Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça fèlix figueras i aragay s/núm, Olesa de montserrat, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

14/11/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

29/11/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

23/04/2026

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

05/05/2026

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El proyecto de gestión de los servicios de administración de la Generalidad de Cataluña es el que se encuentra en el ámbito de la administración de la Generalidad de Cataluña.

Licitaciones públicas: gestión de servicios de administración. Ajuntament d'Olesa de Montserrat.

Perfil del contratante

Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Perfil del contratante

Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

85.789,63 €

Importe sin impuestos

70.900,52 €

Valor estimado del contrato

70.900,52 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

14/11/2025

Ultima actualización

05/05/2026

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

256 Días

Códigos CPV

85310000 - Servicios de asistencia social

Título oficial

L’objecte del present contracte és la contractació de serveis de lleure i suport educatiu per a la realització d’actuacions específiques en el marc de la transferència del programa temps per cures del Departament d’igualtat i feminismes de la Generalitat de Catalunya “Temps per cures” és un programa de l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat amb el suport del Departament d’Igualtat i Feminismes de la Generalitat de Catalunya, que té l’objectiu de facilitar la compatibilitat de la cura dels infants amb la resta d’activitats quotidianes de les famílies. El programa s’adreça a la cura d’infants d’entre 0 i 16 anys amb serveis d’activitats de lleure gratuïtes per tal que les famílies puguin disposar de més temps, especialment les mares i aquelles famílies amb una alta càrrega de treball de cures o especials dificultats. En el marc d’aquest programa les actuacions previstes al municipi d’Olesa de Montserrat són: • Casals d’activitats de lleure realitzats en el temps de les vacances estivals de l'educació formal, amb o sense servei de menjador. • Suport educatiu als casals d’activitats de lleure realitzats en el temps de les vacances estivals de l'educació formal del municipi. Objectius específics:  Generar recursos, prestació de serveis i activitats d’atenció, suport i acompanyament a les necessitats de conciliació i cura de les famílies.  Oferir un temps de cura a les famílies, de manera universal i gratuïta, perquè puguin conciliar la vida laboral, familiar i personal.  Consolidar el dret a les cures de tots els infants i adolescents del municipi.  Buscar teixir complicitats en allò comunitari.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 29/11/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Lotes y adjudicación

Lote 1

Adjudicado

ACTIVITATS DE LLEURE – CASALS Estiu Jove

Importe

7601,56 €

Importe sin impuestos

6282,28 €

Adjudicación

Adjudicado a

Puntuajocs SL

Importe adjudicado

6537,51 € -14%

Participantes

3

Fecha adjudicación

05/05/2026

Lote 2

Adjudicado

ACTIVITATS DE LLEURE – CASALS Un agost per jugar

Importe

19.709,90 €

Importe sin impuestos

16.289,17 €

Adjudicación

Adjudicado a

Puntuajocs SL

Importe adjudicado

18.174,62 € -8%

Participantes

3

Fecha adjudicación

05/05/2026

Lote 3

Adjudicado

MONITORATGE PER A L’ESPAI DE LLEURE EDUCATIU FORA DE L’HORARI ESCOLAR Acció 1. Suport educatiu a l'espai migdia dels menjadors escolars Acció 2. Suport educatiu als casals i activitats d’estiu del municipi

Importe

58.478,17 €

Importe sin impuestos

48.329,07 €

Adjudicación

Adjudicado a

Puntuajocs SL

Importe adjudicado

56.773,28 € -3%

Participantes

2

Fecha adjudicación

05/05/2026