Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Tàrrega, España

Anuncio de Licitación

21/11/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

07/12/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

27/12/2022

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

29/12/2022

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación para sistema de videovigilancia

Licitaciones públicas: suministro e instalación de sistema de videovigilancia en Tàrrega. Ajuntament de Tàrrega.

Perfil del contratante

Ajuntament de Tàrrega

Perfil del contratante

Ajuntament de Tàrrega

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

83.258,58 €

Importe sin impuestos

68.808,74 €

Valor estimado del contrato

82.570,49 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

21/11/2022

Ultima actualización

29/12/2022

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

4 Años

Códigos CPV

48151000 - Sistema de control informático

Título oficial

L'objecte del contracte està conformat pels següents elements: ¿ Subministrament i serveis d'instal·lació, configuració i implantació de tot els elements necessaris per la instal·lació i posada en marxa de: o Un sistema de gravació, gestió i analítica de videovigilància en xarxa o VMS, de forma unificada i centralitzada al CPD de l'ajuntament, i gestionat des del Centre de Control a la Policia Local. o Sistemes de videovigilància a la via pública, amb la seva corresponent legalització: ¿ 9 càmeres a l'estació d'autobusos i ¿ 1 càmera a la plaça Major- Edifici de l'Ajuntament ¿ Serveis de suport tècnic i manteniment dels equips i sistemes de la solució lliurada, així com la seva actualització, legalització i adequació permanent a la normativa vigent en cada moment. ¿ La integració dels sistemes actuals i futurs a instal·lar a la ciutat en aquest sistema centralitzat de vídeo VMS. Així com el corresponent suport tècnic i manteniment d'aquests equips, la seva legalització, actualització i adequació permanent a la normativa vigent en cada moment. La concreció i definició de l'objecte del contracte queda previst al plec de prescripcions tècniques particulars.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 07/12/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

83.135,57 €

Participantes

2

Fecha adjudicación

29/12/2022