Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Camí ral, Granollers, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

10/04/2024

Perfil de contratante

Fin Plazo Presentación

26/04/2024

Finalizado

Anuncio de Formalización

15/05/2024

Perfil de contratante

Anuncio de Adjudicación

15/05/2024

Perfil de contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El sistema de mantenimiento es preciso para asegurar el correcto funcionamiento de los servicios de gestión y mantenimiento de los servicios de la empresa.

Licitaciones públicas: contrato para la implantación de software SAAS y gestión de servicios de recogida. Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA. Granollers.

Perfil del contratante

Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA

Perfil del contratante

Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

38.720,00 €

Importe sin impuestos

32.000,00 €

Valor estimado del contrato

38.400,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

10/04/2024

Ultima actualización

15/05/2024

Periodo estimado Inicio

14/05/2024

Periodo estimado Final

13/05/2026

Duración

1 años

Códigos CPV

48332000 - Paquetes de software de planificación

Título oficial

L’objecte del contracte és la contractació i implantació de l'aplicació en modalitat Software As A Services, en endavant SAAS i el desenvolupament d’un mòdul de planificació i gestió del serveis de recollida. L’abast del contracte inclou: a) Les llicències necessàries per utilitzar el software Komtainer en modalitat SAAS per un període de 2 anys. Així com tots els mòduls necessaris per a la gestió integral de residus a nivell d'ens / municipi, fins a un màxim de 5 municipis. b) Els serveis d'implantació per configurar i parametritzar el software així com totes les tasques necessàries per el correcte funcionament d’un entorn productiu inclouen la configuració de qualsevol paràmetre, la connexió a les bases de dades i sistemes externs, i la formació del personal de SAVO, SA, per a l'ús correcte de l'aplicació. c) Serveis de suport al usuaris. d) Realitzar tasques de manteniment preventiu, que permetin assegurar el correcte funcionament de l’aplicació e) Manteniment preventiu per prevenir possibles incidències i assegurar el correcte funcionament de l’aplicació. f) Manteniment correctiu, en forma i temps; davant qualsevol problema que impedeixi el funcionament de l'aplicació. g) Desenvolupar una solució de software que es centrarà en la gestió dels recursos humans en relació amb els serveis de recollida de residus. Aquesta eina, dissenyada com un mòdul complementari per integrar-se amb el sistema Komtainer que es proporciona, permet una gestió més eficient del personal, vehicles i horaris, així com un seguiment més precís dels serveis.

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

Establecimiento del Acuerdo Marco

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 26/04/2024

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

38.115,00 € -2%

Participantes

1

Fecha adjudicación

15/05/2024