Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

21/05/2019

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

06/06/2019

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

25/07/2019

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

02/09/2019

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Programari que permeti gestionar el conjunt d'actuacions relacionades amb els ingressos de l'Ajuntament i de les entitats dependents que gestionin recursos públics, així com, la configuració i migració de dades respecte del programari actual al nou, formació i gestió del canvi del personal municipal dependent de Gestió Tributària, Recaptació i de Tecnologia i Comunicació i dels ens dependents de l'Ajuntament i el manteniment posterior durant tres anys (un any de garantia, amb manteniment a càrrec de l'empresa inclòs). De conformitat amb la clàusula 4 del PCAP, El contractista està obligat a subministrar, instal·lar, configurar i posar en producció el programari, així com la migració de la solució tecnològica actual a la nova en el termini de 6 mesos (o termini proposat a la seva oferta), comptats a partir de la formalització del contracte i de fer el manteniment integral durant tres anys, comptats a partir de la posada en producció del programari (el primer any serà període garantia i el manteniment anirà a càrrec de l'adjudicatari). Aquest s'haurà de procedir en cinc fases: 1. Subministrament i instal·lació del programari, 2. Migració de dades, 3. Formació, 4. Període de proves i període de producció i 5. Manteniment programari i atenció usuaris.

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

89.540,00 €

Importe sin impuestos

74.000,00 €

Valor estimado del contrato

77.500,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

21/05/2019

Ultima actualización

02/09/2019

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

42 Meses

Códigos CPV

72267000 - Servicios de mantenimiento y reparación de software

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 06/06/2019

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

58.201,00 € -35%

Participantes

2

Fecha adjudicación

02/09/2019