Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer de catalunya, 48, Banyoles, Gerona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

02/07/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

17/07/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

02/09/2025

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

13/10/2025

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El Consejo Comarcal tiene por objeto la prestación del servicio de custodia y mantenimiento del Banco de Productos de Apoyo, así como, del servicio de valoración y mantenimiento de los productos comarcales

Licitaciones públicas: prestación del servicio de custodia y mantenimiento del Banco de Productos de Apoyo. Comarca del Pla de l'Estany, Banyoles.

Perfil del contratante

Comarca del Pla de l'Estany

Perfil del contratante

Comarca del Pla de l'Estany

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

27.324,57 €

Importe sin impuestos

22.582,29 €

Valor estimado del contrato

117.427,91 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

02/07/2025

Ultima actualización

24/08/2026

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

85320000 - Servicios sociales

Título oficial

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de custòdia i manteniment del Banc de Productes de Suport, així com, del servei de teràpia ocupacional respecte els usuaris/àries de la comarca del Pla de l’Estany i també del municipi de Banyoles. El Banc de Productes de Suport és un servei on les intervencions es realitzen a la llar de la persona i/o família, coordinat conjuntament amb els diferents professionals i institucions d’àmbit social de la comarca del Pla de l’Estany i del municipi de Banyoles. L’abast del contracte inclou dos serveis: 1) Servei de custòdia i manteniment del banc de productes de suport: • Custòdia dels productes propietat del Consell Comarcal del Pla de l’Estany i també de l’Ajuntament de Banyoles que nodreixen el Banc de productes de Suport del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. • Classificació i inventari dels productes del Consell Comarcal de Pla de l’Estany i de l’Ajuntament de Banyoles que nodreixen el Banc de productes de Suport del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. • Transport dels productes del Banc de Suport per lliurar-los i instal·lar-los al domicili i de recollida del domicili per portar-los al magatzem. • Manteniment i reparació dels productes de suport que estan al magatzem amb l’objectiu de garantir el seu correcte funcionament. • Neteja i desinfecció dels productes de suport retornats. • Petits arranjaments dels productes de suport a domicili. 2) Servei de Teràpia Ocupacional: • Valoració de les activitats de la vida diària de les persones amb situació de dependència i/o discapacitat. • Valoració de les barreres arquitectòniques dels domicilis. • Assessorament de productes de suport i de supressió de barreres arquitectòniques. • Entrenament a la pròpia persona i/o famílies cuidadores de les activitats de la vida diària. • Entrenament en l’ús i maneig dels productes de suport. • Formació als cuidadors professionals i no professionals. • Control i seguiment dels productes propietat del Consell Comarcals.

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 17/07/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Adjudicado a

Mifascet SLU

Importe adjudicado

27.324,57 €

Participantes

1

Fecha adjudicación

13/10/2025