- Licitaciones
- Municiones
- Mollet del Vallès
- Subministrament dels...
Lugar de ejecución
Autovia de l'ametlla, 17, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España
Anuncio de Licitación
30/07/2020
DOUE
Fin Plazo Presentación
10/09/2020
Finalizado
Anuncio de Adjudicación
20/10/2020
Perfil del contratante
Anuncio de Formalización
16/11/2020
Perfil del contratante
¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?
Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.
Subministrament dels següents equipaments compatibles amb dispositius conductors d'energia (DCE) de la marca TASER models X2 i X26P per als cursos de formador/a de DCE i d'utilització del DCE impartits a l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya que tindran lloc al 2020: - 28 piles d'alimentació - 507 càrregues de servei compatibles amb DCE de la marca Taser model X2 - 824 càrregues d'entrenament compatibles amb DCE de la marca Taser model X2 - 53 càrregues de servei compatibles amb DCE de la marca Taser model X26P - 650 càrregues d'entrenament compatibles amb DCE de la marca Taser model X26P Es tracta d'un contracte de subministrament segons article 16.3.a de la Llei 9/2017 de 8 de novembre de Contractes del Sector Públic (LCSP) regulat en la disposició addicional trenta-tresena pel fet que el número de lliuraments inclosos en l'objecte del contracte està subordinat a els necessitats d'activitats formatives i per tant, el pressupost de licitació és limitador i té caràcter de màxim.
Perfil del contratante
Perfil del contratante