Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Gran via de les corts catalanes, 585, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

02/12/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

12/12/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

13/01/2026

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

15/01/2026

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Subscripció de les llicències d’ús i suport de programari especialitzat Jira Service Management, Jira Software, Confluence, i altres extensions del Marketplace de la suite d’Atlassian. El detall de la descripció, l’identificador i el nombre de llicències que es demanen en modalitat de DATA CENTER es troba als plecs. Les característiques del subministrament són les següents: − Codi i contrasenya de suport propis de la UB per accedir al portal web del fabricant per poder consultar les subscripcions actives i data d'expiració, les claus d'activació si existeixen, els incidents oberts, les actualitzacions disponibles, etc. Es requereix organitzar la informació de les subscripcions de manera clara, associada a un únic compte d'usuari associat a l'adreça de correu jira.ub@ub.edu. − Obertura i escalat d'incidències al suport tècnic de diferent nivell via telèfon, correu electrònic o portal web per tal de procedir a la resolució dels problemes segons el temps establert en la subscripció de programari. − Accés directe als repositoris del fabricant per obtenir actualitzacions parcial o totals de programari per correccions. − Accés a un mecanisme de control del compliment dels SLAs de cada subscripció i reclamació si s'escau. − Accés als fòrums de coneixement en cas de que existeixen.

Perfil del contratante

Universitat de Barcelona

Perfil del contratante

Universitat de Barcelona

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

108.603,80 €

Importe sin impuestos

89.755,21 €

Valor estimado del contrato

89.755,21 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

02/12/2025

Ultima actualización

15/01/2026

Periodo estimado Inicio

01/03/2026

Periodo estimado Final

28/02/2027

Duración

12 meses

Códigos CPV

48330000 - Paquetes de software de planificación y productividad

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

Contrato basado en un Acuerdo Marco

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 12/12/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

92.306,70 € -15%

Participantes

2

Fecha adjudicación

15/01/2026