Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

18/05/2023

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

05/06/2023

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

21/06/2023

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

19/07/2023

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación El proyecto de construcción de la construcción se encuentra en el ámbito de la construcción de la construcción de la construcción de la construcción.

Licitaciones públicas: construcción de un proyecto. Ajuntament de Mollet del Vallès.

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

70.151,02 €

Importe sin impuestos

57.976,05 €

Valor estimado del contrato

83.114,38 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

18/05/2023

Ultima actualización

19/07/2023

Periodo estimado Inicio

04/09/2023

Periodo estimado Final

03/12/2023

Duración

3 meses

Códigos CPV

45262650 - Trabajos de revestimiento de fachadas

Título oficial

Constitueix l'objecte del contracte l'execució de l'obra de rehabilitació de la façana del centre cultural La Marineta, de conformitat amb la memòria valorada de la rehabilitació de la façana del centre cultural La Marineta, redactat pels serveis municipals i aprovada definitivament per la Regidoria de Coordinació de l’Àrea de Governança, Territori i Acció Climàtica en data 13 de juny de 2022 amb mesures de contractació sostenible d’acord amb els articles 145 i 202 de la LCSP). Es promouen els següents Objectius de Desenvolupament Sostenible (ODS): objectiu 7: energia assequible i no contaminant. L’obra preveu actuacions a les façanes que milloren l’eficiència energètica de l’edifici, objectiu 11: ciutats i comunicats sostenibles. L’objectiu inclou com a meta salvaguardar el patrimoni cultural: la Marineta està inclosa al catàleg de béns històrics, arquitectònics i naturals protegits de Mollet del Vallès com a bé immoble catalogat d’interès local (BCIL) amb un grau de protecció B a les normes de planejament urbanístic de Mollet del Vallés. L’obra a dur a terme inclou els treballs necessaris per a garantir la conservació dels esgrafiats de la façana que es troben molt deteriorats i objectiu 12: producció i consum responsable: el projecte preveu el trasllat de tots els residus procedents d’aquesta obra un centre de selecció i transferència pel seu reciclatge i reutilització.

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 05/06/2023

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

70.151,02 €

Participantes

1

Fecha adjudicación

19/07/2023