Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Gran via de les corts catalanes, 585, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

22/03/2024

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

09/04/2024

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

25/04/2024

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

26/04/2024

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Contenedores y sistemas de seguridad de la tecnología, etc.

Licitaciones públicas: suministro e instalación de analizadores electroquímicos. Universitat de Barcelona, Barcelona.

Perfil del contratante

Universitat de Barcelona

Perfil del contratante

Universitat de Barcelona

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

38.720,00 €

Importe sin impuestos

32.000,00 €

Valor estimado del contrato

32.000,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

22/03/2024

Ultima actualización

26/04/2024

Periodo estimado Inicio

25/04/2024

Periodo estimado Final

03/08/2024

Duración

3 meses

Códigos CPV

38434000 - Analizadores

Título oficial

Subministrament, instal·lació, posada en marxa i formació de dos analitzadors electroquímics iguals capaços de realitzar mesures voltamperomètriques simultàniament en 4 canals, amb 4 elèctrodes de treball que comparteixen un únic elèctrode de referència i un únic elèctrode auxiliar, tot a la mateixa cel·la, per al grup de recerca d’Electroanàlisi del Departament d’Enginyeria Química i Química Analítica, Secció de Química Analítica de la Universitat de Barcelona. Cada equip ha de permetre realitzar anàlisi d’impedància i disposar d’un suport per a les cel·les de mesura equipat amb gàbia de Faraday, un agitador magnètic i un sistema de purga amb gas nitrogen. Finalment, totes les mesures electroquímiques, l’agitació i la purga han de ser controlades per un programa d’ordinador compatible amb Windows 10/11 que permeti adquirir les dades en un format compatible amb Excel i altres programes de càlcul estàndard. La formació és per a quatre professors estables del grup i dos doctorands, sobre com funciona el programa de control dels instruments, com es fan les diferents mesures electroquímiques i com es poden tractar i exportar les dades. L’objecte també inclou un termini de tres anys de garantia amb suport tècnic durant aquest període. Aquest equip és essencial per assolir l’objectiu del projecte Tecnologias emergentes para sistemes analiticos electroquimicos e hibridos, referència PID2022-136709OB-C22 finançat pel MICIN/AEI /10.13039/501100011033/ i per FEDER Una manera de fer Europa. IP Jose Manuel Diaz Cruz. Concesión de ayudas públicas correspondientes a varios programas y subprogramas del Plan Estatal de Investigación Científica y Técnica y de Innovación 2021-2023.

Proceso de licitación

Proceso

Otros

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 09/04/2024

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

37.613,33 € -3%

Participantes

1

Fecha adjudicación

26/04/2024