Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça major, 1, Mollet del vallès, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

07/05/2021

DOUE

Fin Plazo Presentación

03/06/2021

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

07/09/2021

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

30/09/2021

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

a. La provisió i prestació dels serveis de telecomunicacions que els licitadors hauran de dissenyar i implantar de manera que es garanteixin els requeriments i les funcionalitats definides a nivell d'usuari i els acords de nivell de servei SLA, independentment de les solucions tecnològiques o les infraestructures que s'utilitzin. b. Donar solució de connectivitat integrada amb l'Ajuntament de totes les seus de l'Ajuntament i dels ens instrumentals municipals. c. Suportar la migració del model actual de serveis basat en CPD propi a on s'ubiquen els servidors a un model basat en infraestructures/serveis en el núvol. d. Adequar el dimensionament i planificar la interconnexió amb Internet per actualitzar les capacitats en línia amb el creixement de la demanda d'ample de banda. e. Actualitzar la xarxa wifi als edificis municipals per millorar la connectivitat i l'accés a serveis d'una manera segura. f. Actualitzar la electrònica de xarxa als edificis institucional i administratiu. g. Donar una solució de comunicacions PTT segures a la policia municipal basada en aplicacions sobre telefonia mòbil. h. Establir acords de nivell de servei i disposar d'elements per a la gestió i control del seu acompliment. i. Obtenció de dades agregades de mobilitat de usuaris de telefonia mòbil de l'Operador adjudicatari del lot 1 (Big Data)

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Perfil del contratante

Ajuntament de Mollet del Vallès

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

1.004.228,73 €

Importe sin impuestos

829.941,10 €

Valor estimado del contrato

995.929,32 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

07/05/2021

Ultima actualización

30/09/2021

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

4 Años

Códigos CPV

32400000 - Redes

64200000 - Servicios de telecomunicaciones

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 03/06/2021

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

588.665,19 € -41%

Participantes

3

Fecha adjudicación

30/09/2021

Adjudicación

Adjudicado a

ATON SYSTEMS, S.L.

Importe adjudicado

29.971,91 € -97%

Participantes

4

Fecha adjudicación

30/09/2021

Adjudicación

Importe adjudicado

64.680,79 € -94%

Participantes

3

Fecha adjudicación

30/09/2021