Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça de la vila, 1, Sant vicenç dels horts, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

18/05/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

15/06/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

25/08/2022

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

05/09/2022

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

L'estat actual es correspon a dos vials, carrer Comerç i carrer Doctor Fleming situats dins del nucli urbà i en ple servei, però la situació actual de la urbanització és totalment deficitària des del punt de vista de la sostenibilitat i dels requeriments mediambientals. El carrer Comerç està dividit en dos trams: Un primer tram entre els carrers Àngel Guimerà i Doctor Fleming, amb una longitud de 95m, una amplada de 11,5m i un pendent longitudinal del 2,57% els primers 50m i del 0,80% el darrers 45m. Disposa d'un carril de circulació, la vorera oest té 1m d'ample i presenta diferents nivells. Al lateral est no hi ha vorera degut a l'existència de dues edificacions fora d'alineació. Un segon tram, entre els carrers Doctor Fleming i Pas del Llop amb una longitud de 60m, una amplada de 19m. i un pendent longitudinal del 0,55%. Disposa de dos carril de circulació, la vorera oest té 1m d'ample i presenta diferents nivells. La vorera est té 3,5m d'ample, amb estacionament en bateria, dos punts de recàrrega elèctrica i dos aparcaments per a minusvàlids. El carrer Doctor Fleming està dividit en dos trams; un primer tram entre el carrer Barcelona i el carrer Comerç amb una longitud de 55m, una amplada de 3m i un pendent longitudinal del 0,68% totalment peatonal i un segon tram, entre el carrer Comerç i la Ctra. de Sant Boi, amb una longitud de 70m, una amplada de 12m., un pendent longitudinal del 0,45% amb vorera d'1m a dues bandes, aparcament en línia i en bateria i un carril de circulació. El projecte defineix la seva reurbanització

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

759.840,53 €

Importe sin impuestos

627.967,38 €

Valor estimado del contrato

753.560,85 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

18/05/2022

Ultima actualización

05/09/2022

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

8 Meses

Códigos CPV

45233140 - Obras viales

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 15/06/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

694.615,47 € -9%

Participantes

4

Fecha adjudicación

05/09/2022