Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer nou, 12, Sitges, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

30/06/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

15/07/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

17/09/2025

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

07/10/2025

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Reproducir contenido multimedia El proyecto de la construcción de productos turísticos es un proceso de desarrollo de la industria turística.

Licitaciones públicas: reproducción de contenido multimedia. Ajuntament de Sitges.

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

199.129,16 €

Importe sin impuestos

164.569,55 €

Valor estimado del contrato

164.569,55 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

30/06/2025

Ultima actualización

07/10/2025

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

79342000 - Servicios de marketing

79340000 - Servicios de publicidad y de marketing

Título oficial

L’objecte de contracte consisteix en la contractació d’una secretaria tècnica per al desenvolupament, coordinació, gestió i promoció dels productes turístics de turisme cultural, turisme enogastronòmic i turisme nàutic de Sitges, assegurant la qualitat i eficàcia en el desenvolupament de les activitats programades. Els objectius de la secretaria tècnica són: 1. Portar a terme una anàlisi de l’oferta turística de Sitges tant des de la vessant cultural, enogastronòmica com nàutica. 2. Desenvolupar una proposta de millora de l’oferta turística cultural, enogastronòmica i nàutica, partint dels conceptes d’innovació, sostenibilitat i inclusió. 3. Construir una nova proposta turística per l’oferta turística cultural, enogastronòmica i nàutica 4. Crear un catàleg de productes i serveis per turisme cultural, enogastronòmic i nàutic. 5. Comunicació a la demanda sobre els recursos i productes culturals, enogastronòmics i nàutics 6. Seguiment i actualització dels diferents catàlegs de l’oferta cultural, enogastronòmica i nàutica. 7. Formacions a les empreses per crear productes turístics creuats en l’àmbit cultural, enogastronòmic i nàutic. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Plan de Sostenibilidad Turística del destino Sitges - PSTD Sitges”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD) convocatòria extraordinària 2023, promoguda pel Ministeri d'Indústria, Comerç i Turisme, en el marc dels fons procedents del Pla de recuperació, transformació i resiliència, i que es finançarà amb càrrec a Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea – Next Generation EU. Concretament suposa l’actuació “Elaboració del portfoli de productes i recursos de Sitges”, que s’incardina dins de l’Eix 4. Competitivitat.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 15/07/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Adjudicado a

TOURISLAB SLU

Importe adjudicado

151.250,00 € -24%

Participantes

3

Fecha adjudicación

07/10/2025