Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça de la vila, 1, Barcelona, Gerona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

31/03/2023

DOUE

Fin Plazo Presentación

26/04/2023

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

12/06/2023

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación En el caso de que el nuevo programa de trabajo se realizase en el caso de que el programa sea necesario para la realización de los mismos.

Licitaciones públicas: objeto del contrato. Ajuntament de Lloret de Mar.

Perfil del contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Perfil del contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Datos generales

Estado

Adjudicada

Presupuesto base de licitación

356.196,65 €

Importe sin impuestos

294.377,40 €

Valor estimado del contrato

871.027,12 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

31/03/2023

Ultima actualización

12/06/2023

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

2 Años

Códigos CPV

92130000 - Servicios de proyección cinematográfica

51313000 - Servicios de instalación de equipo de sonido

32342410 - Equipo de sonido

71318100 - Servicios de luminotecnia y de iluminación natural

92370000 - Técnico de sonido

51314000 - Servicios de instalación de equipo de vídeo

63100000 - Servicios de carga, descarga y almacenamiento

Título oficial

A) PRESTACIÓ DEL SERVEI INTEGRAL DEL PERSONAL. 1.- La necessitat de personal especialitzat en l’acollida del públic: taquillers, acomodadors i caps de sala, tots ells amb tasques especialitzades per garantir un bon serveis en els nombrosos actes que s’organitzen al Teatre de Lloret i a l’exterior. 2.– Personal tècnic: regidors d’escenari, maquinistes, cap tècnic, tècnics de so, de llums, i d’audiovisuals; tots ells amb uns tipus de tasques especialitzades per garantir un bon servei en el desenvolupament dels nombrosos actes que tenen lloc al Teatre de Lloret o fora de l’equipament. 3.- Cap tècnic: Inclòs en la figura del personal tècnic, que garanteixi la planificació conjunta i la coordinació d’aquests equips i optimitzi els recursos en cada esdeveniment que es realitzin al teatre. B) SUBMINISTRAMENT DEL LLOGUER. Detallat a ANNEX I PCAP – LLISTAT MATERIAL. El contracte comprèn el subministrament en règim de lloguer segons les necessitats de les actuacions, dels equips de so, llum i audiovisuals, incloent el transport, la instal·lació, el muntatge i el desmuntatge i els serveis tècnics a contractar per els esdeveniments i activitats que es duen a terme al Teatre de Lloret de Mar, així com també aquells que es realitzin a l’exterior. El contractista haurà de disposar de tècnics qualificats per realitzar el servei tècnic i del material que s’especifica a l’Annex 1 per poder-lo subministrar a l’Ajuntament de Lloret en règim de lloguer. En cas excepcional de requerir-se algun element que no figuri a l’Annex I del PCAP, es podrà llogar aquest element amb l’empresa adjudicatària, si disposa d’aquest element, fixant el preu per part del/la responsable del contracte, d’acord amb els preus de mercat, i aplicant sobre aquest preu, el percentatge global de descompte ofert per l’empresa que resulti adjudicatària.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 26/04/2023

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Adjudicado a

Importe adjudicado

-

Participantes

1

Fecha adjudicación

12/06/2023

Adjudicación

Adjudicado a

Importe adjudicado

-

Participantes

1

Fecha adjudicación

12/06/2023