Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer nou, 12, Sitges, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

23/12/2024

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

17/01/2025

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación La resolución de la Constitución de Cataluña es un proyecto turístico de la Comunidad Valenciana, que se encuentra en el ámbito de la Comunidad Valenciana.

Licitaciones públicas: resolución de la Constitución de Cataluña. Ajuntament de Sitges.

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Perfil del contratante

Ajuntament de Sitges

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

199.419,35 €

Importe sin impuestos

164.809,38 €

Valor estimado del contrato

179.400,42 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

23/12/2024

Ultima actualización

14/05/2025

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

1 Año

Códigos CPV

79340000 - Servicios de publicidad y de marketing

79342000 - Servicios de marketing

Título oficial

L’objecte de contracte consisteix en la contractació d’una secretaria tècnica per al desenvolupament, coordinació, gestió i promoció dels productes turístics de turisme cultural, turisme enogastronòmic i turisme nàutic de Sitges, assegurant la qualitat i eficàcia en el desenvolupament de les activitats programades. Els objectius de la secretaria tècnica són: 1. Fer un anàlisi de l’oferta turística de Sitges tant des de la vessant cultural, enogastronòmica com nàutica. 2. Desenvolupar una proposta de millora de l’oferta turística cultural, enogastronòmica i nàutica, partint dels conceptes d’innovació, sostenibilitat i inclusió. 3. Construir una nova proposta turística per l’oferta turística cultural, enogastronòmica i nàutica 4. Crear un catàleg de productes i serveis per turisme cultural, enogastronòmica i nàutica. 5. Comunicació a la demanda sobre els recursos i productes culturals i enogastronòmics. 6. Seguiment anual i actualització dels diferents catàlegs de la oferta cultural, enogastronòmica i nàutica. 7. Formacions anuals a les empreses per crear productes turístics creuats en l’àmbit cultural i enogastronòmic. Es considera que les prestacions han de qualificar-se com a prestacions de caràcter intel·lectual, en les quals concorren elements de creativitat, originalitat o innovació. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Plan de Sostenibilidad Turística del destino Sitges - PSTD Sitges”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD) convocatòria extraordinària 2023, promoguda pel Ministeri d''Indústria, Comerç i Turisme, en el marc dels fons procedents del Pla de recuperació, transformació i resiliència, i que es finançarà amb càrrec a Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea – Next Generation EU.

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 17/01/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Lotes

Lote 1

Desierto

Secretaria tècnica d’enogastronomia

Importe

22.843,59 €

Importe sin impuestos

18.879,00 €

Lote desierto: no se presentó ninguna oferta o ninguna cumplió los requisitos establecidos en los pliegos.

Lote 2

Desierto

Secretaria tècnica dels productes culturals

Importe

22.843,59 €

Importe sin impuestos

18.879,00 €

Lote desierto: no se presentó ninguna oferta o ninguna cumplió los requisitos establecidos en los pliegos.

Lote 3

Desierto

Secretaria tècnica dels productes nàutics

Importe

22.843,59 €

Importe sin impuestos

18.879,00 €

Lote desierto: no se presentó ninguna oferta o ninguna cumplió los requisitos establecidos en los pliegos.