Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Carrer de les escoles, 2, Sant iscle de vallalta, Barcelona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

02/12/2025

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

24/12/2025

Finalizado

Anuncio de Formalización

15/04/2026

Perfil del contratante

Anuncio de Adjudicación

15/04/2026

Perfil del contratante

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación En los mismos lugares de construcción, se encuentra la construcción de una nueva construcción de la zona de construcción de la ciudad.

Licitaciones públicas: construcción de nueva edificación. Ajuntament de Sant Iscle de Vallalta.

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Iscle de Vallalta

Perfil del contratante

Ajuntament de Sant Iscle de Vallalta

Datos generales

Estado

Resuelta

Presupuesto base de licitación

169.908,20 €

Importe sin impuestos

140.420,00 €

Valor estimado del contrato

140.420,00 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

02/12/2025

Ultima actualización

15/04/2026

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

2 Meses

Códigos CPV

45233222 - Trabajos de pavimentación y asfaltado

Título oficial

Situació actual: Al nucli antic de la població, concretament en els carrers Església i Sant Jaume, hi trobem actualment un paviment de formigó, el qual mostra esquerdes i fissures degudes a la degradació produïda pel pas del temps, a més de poder-se observar com aquest ha sofert vàries actuacions en la xarxa de serveis públics que hi estan soterrats. A dia d’avui, a més, s’està a punt d’iniciar una nova actuació per la renovació de la xarxa de subministrament d’aigua potable en baixa en aquest mateix àmbit. Aquests dos carrers, Església i Sant Jaume, els quals estan dissenyats com a calçada única, tenen una superfície aproximada d’uns 2.600 m2, en la qual s’hi ubiquen diferents tapes de registre, tapes d’instal·lacions d’hidrants i altres serveis d’abastament i higiene que hauran de ser presos en consideració, a més de l’accés als habitatges de la zona, així com també a garatges, establiments comercials i a edificis emblemàtics, com ara l’església del municipi. Proposta d’actuació: Les obres proposades consisteixen, en primer lloc, en realitzar un sanejat, reparació, i restitució, si escau de forma puntual del ferm de formigó i, posteriorment, al seu damunt, la pavimentació (asfaltat) d’una nova capa de rodolament al llarg de tota la superfície de l’àmbit. Aquest asfaltat pretén regularitzar la superfície, millorant la circulació tant del trànsit rodat com de vianants. També caldrà tenir en consideració l’aixecament de la tapa de registre de les diferents instal·lacions (serveis públics) que discorren soterrades pels mateixos, així com també donar solució als diferents accessos a les finques confrontants en aquests carrers.

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 24/12/2025

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Documentos

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

127.547,69 € -25%

Participantes

2

Fecha adjudicación

15/04/2026