Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Plaça de la vila, 2, Arnes, Tarragona, Cataluña, España

Anuncio de Licitación

01/09/2022

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

21/09/2022

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

17/10/2022

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Pavimentació i serveis al carrer Aragó

Licitaciones públicas: arranjament del carrer Aragó. Ajuntament d'Arnes.

Perfil del contratante

Ajuntament d'Arnes

Perfil del contratante

Ajuntament d'Arnes

Datos generales

Estado

Adjudicada

Presupuesto base de licitación

341.684,75 €

Importe sin impuestos

282.384,09 €

Valor estimado del contrato

282.384,09 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

01/09/2022

Ultima actualización

17/10/2022

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

5 Meses

Códigos CPV

45233300 - Trabajos de cimentación de autopistas, carreteras, calles y caminos peatonales

Título oficial

Arnes està situat a la comarca de la Terra Alta, amb accés des de la carretera T-330. Actualment està format per un nucli de 472 habitants. Al oest de la població es troba la zona de l'àmbit d'aquest projecte, que és l'accés oest a la població. Es tracta d'una zona del municipi fora del casc antic, amb carrers i voreres força amples. Les cases que envolten aquesta zona són habitatges residencials, i alguna edificació de petita indústria. Actualment, aquest carrer es troba amb un cert desordre urbanístic, amb trams sense vorera, altres sense pavimentar, amplades que no coincideixen amb el planejament, etc. L'Ajuntament d'Arnes vol realitzar un arranjament d'aquesta zona, ja que en la actualitat la mobilitat es veu molt afectada, i donar les amplades suficients a calçada i vorers, amb un millor aspecte visual. És per aquest motiu que es redacta el present projecte de "PROJECTE DE PAVIMENTACIÓ I SERVEIS AL CARRER ARAGÓ" , amb clau 2020-0006600. La finalitat del present projecte és la determinació de la solució tècnic-econòmica més adient per l'arranjament del carrer Aragó d'Arnes.

Proceso de licitación

Proceso

Abierto simplificado

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

-

Método de envío

-

Plazo de presentación ofertas

Hasta 21/09/2022

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

-

Términos y Calificaciones

Los términos de esta licitación pueden encontrarse en la página oficial de la licitación.

Usa este enlace para acceder a la página oficial de la licitación: Link

Resolución

Adjudicación

Importe adjudicado

319.488,93 € -6%

Participantes

1

Fecha adjudicación

17/10/2022