Licitaciones.io

Registro gratuito

Licitaciones.io Logo

Lugar de ejecución

Mallorca, Islas baleares, España

Anuncio de Licitación

06/11/2024

Perfil del contratante

Anuncio de Pliegos

06/11/2024

Perfil del contratante

Fin Plazo Presentación

28/11/2024

Finalizado

Anuncio de Adjudicación

02/02/2025

Perfil del contratante

Anuncio de Formalización

¿Tienes alguna pregunta sobre la licitación?

Nuestra IA está aquí para ayudarte. Pregunta lo que necesites y obtén respuestas rápidas y precisas sin tener que leer toda la documentación.

Licitación Mantenimiento correctivo, perfectivo, evolutivo y adaptativo de la aplicación transparenciacaib de la Dirección General de Coordinación y Transparencia.

Licitaciones públicas: Mantenimiento correctivo y evolutivo de la aplicación transparenciacaib. Consejería de Presidencia, Cultura e Igualdad.

Perfil del contratante

Consejeria de Presidencia, Cultura e Igualdad

Perfil del contratante

Consejeria de Presidencia, Cultura e Igualdad

Datos generales

Estado

Adjudicada

Presupuesto base de licitación

99.748,26 €

Importe sin impuestos

82.436,58 €

Valor estimado del contrato

134.494,20 €

Referencia

Ver

Enlace a la fuente oficial

Link

Publicación

06/11/2024

Ultima actualización

02/02/2025

Periodo estimado Inicio

-

Periodo estimado Final

-

Duración

3 Años

Códigos CPV

72267000 - Servicios de mantenimiento y reparación de software

72200000 - Servicios de programación de «software» y de consultoría

Título oficial

Manteniment correctiu, perfectiu, evolutiu i adaptatiu de l’aplicació transparènciacaib de la Direcció General de Coordinació i Transparència.

Proceso de licitación

Proceso

Procedimiento Abierto

Urgencia

Ordinaria

Sistema de contratación

No aplica

Método de envío

Electrónica

Plazo de presentación ofertas

Hasta 28/11/2024

Presentación

-

Cantidad máxima de presentación de lotes

-

Cantidad máxima de lotes adjudicados

-

Período disponibilidad documentos

Hasta 28/11/2024

Términos y Calificaciones

Calificaciones técnicas

  • Trabajos realizados - Mitjans: Relació dels principals serveis o treballs realitzats d’igual o similar naturalesa que els que constitueix l’objecte d’aquest contracte, en els darrers tres anys que incloguin import, dates i destinataris, públic o privat. Els serveis efectuats s'acrediten mitjançant certificats expedits o visats per l'òrgan competent, quan el destinatari és una entitat del sector públic o, quan el destinatari és un subjecte privat, mitjançant un certificat expedit per aquest o, a falta d'aquest certificat, mitjançant una declaració de l'empresari Criteris de selecció i requisits mínims: Pel que fa a la solvència tècnica, es considerarà solvent el licitador que tengui experiència en la realització de treballs del mateix tipus o naturalesa dels de l’objecte del contracte en els darrers tres anys. El licitador ha d’haver realitzat els serveis relacionats amb l’objecte del contracte per un import igual o superior al valor estimat del contracte. Pot ésser amb un únic servei o amb la suma de dos o més serveis anàlegs al d’aquest contracte fins a un màxim de 3. Això s’acreditarà aportant un certificat o més que sumin aquest import. L’experiència s’acreditarà mitjançant una relació de treballs realitzats els tres darrers anys sempre que sigui possible en funció de les dates de constitució o d’inici d’activitats de l’empresari, que ha d’incloure imports, dates i destinatari, públic o privat dels mateixos. El treballs s’han d’acreditar mitjançant certificats expedits o visats per l’òrgan competent, si el destinatari és una entitat del sector públic; quan el destinatari sigui una entitat privada, mitjançant certificació emesa per aquest, o per una declaració de l’empresari.

Calificaciones financieras

  • Cifra anual de negocio - Mitjans: L'empresari ha d’acreditar la seva solvència econòmica acreditant el compliment de la xifra anual de negocis en l'àmbit del contracte per import igual o superior al que s’indica a continuació. Criteris de selecció i requisits mínims: Es considerarà que els licitadors disposen de solvència econòmica i financera suficient per executar el contracte quan el seu volum anual de negocis en l'àmbit a que es refereix el contracte, referit al millor exercici dins dels tres darrers disponibles, sigui almenys una vegada el valor estimat del contracte, és a dir, que és 134.494,20 € € El volum anual de negocis s’haurà d’acreditar mitjançant l’aportació dels comptes anuals aprovats i dipositats en el Registre Mercantil si el licitador està inscrit en aquest Registre i, en cas contrari, pels comptes dipositats al registre oficial en què hagi d’estar inscrit. Els empresaris individuals no inscrits en el Registre Mercantil podran acreditar el volum anual de negocis mitjançant els seus llibres d’inventaris i comptes anuals legalitzats pel Registre Mercantil.

Calificaciones específicas

  • Capacidad de obrar - Capacidad de obrar
  • Para las empresas extranjeras, declaración de sometimiento a la legislación española. - Para las empresas extranjeras, declaración de sometimiento a la legislación española.
  • No prohibición para contratar - No prohibición para contratar
  • No estar incurso en incompatibilidades - No estar incurso en incompatibilidades
  • Cumplimiento con las obligaciones con la Seguridad Social - Cumplimiento con las obligaciones con la Seguridad Social
  • Cumplimiento con las obligaciones tributarias - Cumplimiento con las obligaciones tributarias

Términos de adjudicación

  • Qualitat de la Proposta tècnica: 20%
  • Proposta de material autoformatiu (tutorials): 10%
  • Millores proposades que no s’hagin valorat en altres apartats: 20%
  • Oferta económica: 45%
  • Criterio social: 5%

Documentos

Resolución

Adjudicación

Motivo de adjudicación

Oferta mejor valorada.

Importe adjudicado

45,98 € -100%

Participantes

1

Fecha adjudicación

30/01/2025